› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Odzyskane pojazdy

› bieżące wczoraj 9:22    11.03.2025
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Odzyskane pojazdy

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Bezledach, przy wsparciu funkcjonariuszy Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, odzyskali skradzione samochody osobowe.

W ostatnich dniach, na terenie województwa mazowieckiego, strażnicy graniczni zabezpieczyli dwa pojazdy: Hyundai z 2020 roku oraz Toyota z 2022 roku. Szacunkowa wartość odzyskanych samochodów wynosi 250 tys. zł. Okazało się, że pojazdy figurowały w bazach danych jako skradzione na terytorium Niemiec i Włoch. W obu samochodach stwierdzono ingerencję w numer VIN.

Pojazdy zostały zabezpieczone, a 45-letni mężczyzna oraz 57-letni użytkownik samochodów zostali przesłuchani w charakterze świadków.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.